25 lutego w sali Domu Ludowego w Zręcinie i w Domu Kultury w Kobylanach, gościliśmy aktorów ze Studia Teatralnego Krak-Art z Krakowa. W Zręcinie dzieci obejrzały spektakl pt. „Lodowa kraina”. Było to przedstawienie teatralne zrealizowane na podstawie znanej bajki, która przeniosła najmłodszych widzów w niezwykły, magiczny świat lodu i śniegu. Natomiast w Kobylanach uczniowie obejrzeli spektakl teatralny pt. "Królowa Śniegu". Adaptacja słynnej baśni J.Ch.Andersena  to niezwykłe przedstawienie, opowiadające o przygodach licznych bohaterów w mroźnym, bajkowym świecie, w którym zwyciężyła miłość i przyjaźń.

Na przedstawienia teatralne zaprosiło dzieci Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce. Spektakle odbyły się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i z uwzględnieniem ograniczonej ilości miejsc.